Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sila yolu 05.06.13

Üye
    Nereden
    kayseri
    Tesekkür etmis
    25
    Tesekkür almis: 144 -> 30 konu

Sila yolu 05.06.13

Merhabalar
    Carsamba 05.06.13 aksam düsseldorftan hareket ettik. Istikamet Avusturya Macaristan sirbistan makedonya yunanistan ve Türkiye. 3 numarali yolda passau civarlarinda yollar selden kapaliydi. Almanlar ne yapacaklarini sasirmislardi bir yön levhasi bile yoktu nerden nasil gidilecegine dair. Avusturya ve macaristani sorunsuz gectik. Sirbistanda Belgrada yaklasinca yol Belgrad ve Nis diye ayriliyor. Belgrad yazan taraftan eskisi gibi Belgrad icinden gecip gidiliyor. Diger taraf cevreyolu ama yolu uzattigi ve polislerin orda bekledigi soyleniyor. Makedonyaya gecmeden once Sirbistanin son kesimlerinde biraz yollar bozuk calisma var, Makedonyaya giriste her zamanki gibi rusvet istiyorlar. Ya 5€ yada arabayi saga cek bosalt diyorlar. Dizel 1,09 civarinda makedonyada yollari fena degil. Yunanistan soylemeye gerek yok yollar kaymak 2 yerde 2,40 para aldilar bir tane bile polis yok bazi yerlerde radar var sadece. Yunanistana giriste cikista cok kolaydi sorun yok memurlari insancil, cikista dizel 1,37. Turkiyeye giriste arabanin sigortasi olmadigi icin sigorta yaptirdik 150 tl aldilar daha da zam gelecekmis. Turkiyeye girdikten sonra silivriye kadar normal yol, daha sonra otoyol basliyo.
    Kazasiz belasiz ulastik cok sükür. Allah herkesi sevdiklerine bagislasin. Simdiden iyi yolculuklar

Tecrübeli Üye gizemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    cologne - izmir
    Tesekkür etmis
    1,923
    Tesekkür almis: 4,489 -> 403 konu
    Bilgiler icin tesekkürler , iyi tatiller dilerim .

Tecrübeli Üye Armani01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    bayern
    Tesekkür etmis
    418
    Tesekkür almis: 879 -> 116 konu
    150 tl araba sigortasi kac ay gecerli?

Tecrübeli Üye
    Tesekkür etmis
    108
    Tesekkür almis: 155 -> 126 konu
    tesekkürler bilgiler icin peki yollarda insaat varmi ve genelde hep yunan uzerindenmi gidersin,bulgar da calisma var diyorlar o yuzdenmi gitmedin bulgar uzerinden ?

Tecrübeli Üye
    Tesekkür etmis
    157
    Tesekkür almis: 202 -> 139 konu
    İpsala da HGS satıyorlarmiydi acaba dikkatinizi çektimi?

Tecrübeli Üye Armani01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    bayern
    Tesekkür etmis
    418
    Tesekkür almis: 879 -> 116 konu
    bavaria direkt sigortasina gececem türkiyenin heryerinde gecerliymis vede ucuz

Tecrübeli Üye
    Tesekkür etmis
    44
    Tesekkür almis: 56 -> 23 konu
    gecmis olsun hemserim iyi tatiller,
    biras bilgi isticem senden: macar belgrad arasindaki yol calismasi ne durumda bitmis mi ve nereye kadar insaat ve disel sirbda kaca.

Üye
    Nereden
    kayseri
    Tesekkür etmis
    25
    Arkadaslar gecikme icin kusura bakmayin tatile gitmedim ins tatil 8.ayda. Bildigim kadariyla sorulariniz cevaplamaya calisacagim.

Araba sigortasi 3 aylikti. Arabayi Istanbulda biraktigimiz icin HGS satin almadik zaten Ipsala dan Silivriye kadar normal yol otoyol yok. Macardan Sirp`a gecince yol cift gidis cift gelis ben gecen sene gitmedim ama daha önceki sene olan insaat bitmisti sadece bu Tuna nehri üzerindeki insaat devam ediyor. Sirpta dizelin fiyati 1.30 civarindaydi.

fuk_18 arkadasim ben ilk defa yunan üzerinden gittim yol 250 km uzuyor. Burada kesinlikle Bulgar- Yunan tartismasina girmek istemiyorum ama Yunanistanin yaninda Bulgarin yollari köy yolu. Bulgardakiler hep ac gözlü her taraf polis, Sofya cevreyolu delik desik vs vs. Bu benim Kisisel Görüsüm ama

Bundan sonra Bulgaristandan gitmeyi düsünmem Yunanistandaki görüntü bile yetiyor. Sadece Sirptan Makedonyaya gecerken biraz yol kötü ve insaat var ama yine de deger.

Tecrübeli Üye Mafyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yer
    Tesekkür etmis
    96
    Tesekkür almis: 363 -> 285 konu
    Alıntı Armani01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bavaria direkt sigortasina gececem türkiyenin heryerinde gecerliymis vede ucuz
    Yazili bir belge al Tr her yerinde gecerli olduguna dahil

10. Beceriksiz bu yararli mesaj icin Mafyan arkadasa tesekkür etmekte:

Gesi Baglari

-=[ Bir beceriksiz centilmendir. Tesekkür buttonunu kullanir, spam yapmaz! ]=-

Kicked efego-sat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya-Neumunster / Samsun-Carsamba
    Tesekkür etmis
    255
    Tesekkür almis: 71 -> 51 konu
    selam arkadaslar cek deki yol durumu bilen varmi acaba giden yada goren.
    cunki selden dolayi auobahnin kapali oldugu duydum. Eger bir arkadas aydinlatirsa sevinirim#

Tecrübeli Üye skopy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    calw, stuttgart
    Tesekkür etmis
    33
    Tesekkür almis: 74 -> 14 konu
    Verdiğin Bilgiler için çok Teşekkürederim Arkadaş. Bende nasipse 28.06 Tarihinde senin gittiğin istikametten gitmeyi düşünüyorum. Daha önce hiç araba ile Türkiye ye gitmedim. Hiç bi tecrübem yok o istikametde. Dikkat etmem ayrıntılar varmı acaba. Tabelalar iyimi ? Yolu kariştirabileceğim hassas noktalar varmı ? Heryerden Benzin alabilirmiyim? Tekrar çok teşşekkür ederim.

Tecrübeli Üye
    Tesekkür etmis
    1,894
    Tesekkür almis: 322 -> 209 konu
    adac den üye sen yol haritasini ve bilgileri cikara biliyorsun bedava deyilsen bi üye olani yaptir o sana aliversin . navigationun varsa oda seni geterir benim tom tom var o beni hic bir sorun cikarmadan getirdi tabi yol harItasina baktim beni dogru geteriyormu diye gene . benzin icin diyorsan omv dan al ben öyle yaptim sirbta para bozdurmani tafsiye ederim yoksa ondar kafalarina göre söyliyorlar . macar dan gitmedim icin orda bisey diyemecem benim gitim yol . aut-slo-cro-serb-mak-yunan benim araba benzinli . önemlesi olan evraklarin dikat et hepsi tamam olsu yoksa basina is acarsin . kafana takacak bisey deyil .

Üye
    Nereden
    kayseri
    Tesekkür etmis
    25
    Kardes dikkat etmen gereken hep baskentleri takip edecen viyane budapeste belgrad sofya yunanistanda kavala. Dikkat etmen gereken belgrad yakinlarinda otoyol nis belgrad diye ayriliyo belgrad tabelasini takip ediyorsun. Bulgaristan veya yunanistan icin Sirbistanin Nis sehrinde yol ayriliyo. Omv benzinlikleri her zaman iyi. Yollarda para bozdurmani tavsiye ederim yada herseyi kartla odemeni yoksa kesin kazikliyorlar.
    Herkese hayirli yolculuklar

Tecrübeli Üye skopy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    calw, stuttgart
    Tesekkür etmis
    33
    Tesekkür almis: 74 -> 14 konu
    Bilgiler icin tesekkürler arkadaslar.insallah sorunsuz giderim.

Tecrübeli Üye Albay43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dortmund/Germany
    Tesekkür etmis
    859
    Tesekkür almis: 1,129 -> 437 konu
    Bu yil sözde Makedonya rüsvet istemiyor diye gazetelerde cikti. Ve söyle birde Slogan yapmislardi. "Yesilkart ara, koyma para" diye atalarin bir sözü var aynen söyle "Can cikmadan huy cikmazmis" gercekten dogru söz, yani biz isterlerse öyle veya böyle o corba/bahsis parasini verecegiz. Verdigin bilgiler icin ve emek verip buraya acik acik yazdigin icin ellerin dert görmesin..

Moderator Atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    T.C. Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene / NEVSEHIR
    Tesekkür etmis
    5,032
    Tesekkür almis: 9,488 -> 4,551 konu
    sen tedbiri elden bırakma ve bozuk paraları hazırda tut, ben demin 2 rolle 1euro aldım 50 euro değerinde bu sanırım gidiş geliş için yeterli olur.

Tecrübeli Üye
    Tesekkür etmis
    1,894
    alisdirmayin arkadaslar ne yapacak sanki indere indere bagaci inderir baska napcak ondan sonra senden benden toplar toplar parayi nah alir benden .

19. Beceriksiz bu yararli mesaj icin ögrencik arkadasa tesekkür etmekte:

Gesi Baglari

Moderator Atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    T.C. Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene / NEVSEHIR
    Tesekkür etmis
    5,032
    Tesekkür almis: 9,488 -> 4,551 konu
    sen verme usta indir bağacını geri doldur , hem biraz spor yapmış olursun

Tecrübeli Üye
    Tesekkür etmis
    1,894
    aynen saten otura otura insanin kici agriyor biraz spor yapmis oluruz . ama genede verenler vermesin alistiriyorsunuz fakir fukariyi vererim ama bundara vermem en azindan duasini alirim .

22. 2 Beceriksiz bu yararli mesaj icin ögrencik arkadasa tesekkür etmekte:

Gesi Baglari,Santicuma