Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaslar nasil cabuk gelisir?

Üye hamdikopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tesekkür etmis
    129
    Tesekkür almis: 573 -> 39 konu

Soru Kaslar nasil cabuk gelisir?

Evet Abilder, Baslik tada belirttigim gibi,
    Kaslar en kisa yoldan nasil gelisir???
    Anabolika haric tabiki
    Evde yapabilecegim hareketler varmi? Veya ne yiyip yimecegim?

Evde 12 Kiloluk Hantel var bide Stepper (http://www.erlebnisladen.de/topshop/...pe_stepper.jpg)

Yardimlariniz icin simdiden tsk

P.S: Ya$ 16 Ocagin basinda 17'ye gircem, kilomda 72, boy 1,73cm

2. 2 Beceriksiz bu yararli mesaj icin hamdikopat arkadasa tesekkür etmekte:

Can_Bela_67,mastikakiz

-=[ Bir beceriksiz centilmendir. Tesekkür buttonunu kullanir, spam yapmaz! ]=-

Tecrübeli Üye karakan66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    || Y.O.Z.G.A.T.|| Yigitin Harman oldugu yerden
    Tesekkür etmis
    1,556
    Tesekkür almis: 319 -> 79 konu
    hm.. evde calisabilirsin ama nezamana kadar en iyisi sen bir fitnessstudioya yazil orda daha iyi gelisdirirsin kendini ...

saygilar...

4. 2 Beceriksiz bu yararli mesaj icin karakan66 arkadasa tesekkür etmekte:

Üye hamdikopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tesekkür etmis
    129
    Tesekkür almis: 573 -> 39 konu
    Alıntı karakan66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hm.. evde calisabilirsin ama nezamana kadar en iyisi sen bir fitnessstudioya yazil orda daha iyi gelisdirirsin kendini ...

saygilar...
    cevabin icin tskler usta ama fitnessstudio bana biraz uzak ve devamli gidip gelmek sozun olacak.
    2 sene sonra ehliyet aldigim zaman yazilmayi düsünüyorum

S&S

Tecrübeli Üye _O-G_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Tesekkür etmis
    222
    Tesekkür almis: 236 -> 70 konu
    kardes

sen o stepper dedigin sey le vücüt gelistiremezsinki
    o kilo vermek icin.

hantel lar da pek bir ise yaramaz.
    iyice sisirmek istiyorsan en az kurzhantel la 20 kilo kaldirman gerek,
    tabiki yavas yavas, o 12 kilo bir gün az geliyorsa daha fazla alman gerekiyor, yada fitnesse yazilman gerekiyor

istersen sana bir link yolliyabilirim pm yolunda, baska bir fitness foruma. cok güzel ve anfänger lar icin uygun.

Tecrübeli Üye tosunpascha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    .:66-YoZGaT-66:.
    Tesekkür etmis
    503
    Tesekkür almis: 23,630 -> 991 konu
    Selam Usta,

Vücüd gelistirmek icin Fitness´e hic gerek yok
    Karin kaslari gelistireceksen Sit-Ups yaparsin
    Gögus ve Bel kaslari icin ise sinav cekersin ( Liegestütze)

Vücüd gelistirmek icin iyi gelir

Hantel ile Bizepsler gelisir

S&S

Tecrübeli Üye
    Nereden
    030 Mekan 03 Vatan
    Tesekkür etmis
    235
    Tesekkür almis: 163 -> 50 konu
    ufak hantelle öyle iri yari bi insan olamazsin.. ama kollarda kas cikarirsin.. bol bol sinav cekersin evde.. o hantellerle trizeps de calisabilirsin... ama en önemlisi iyi yemek yemen lazim.. massene dikkat et.. iyi uyu zamanla kas cikar. sabretmeyi bilceksin ama

Tecrübeli Üye hakan38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ....
    Tesekkür etmis
    1,382
    Tesekkür almis: 1,460 -> 541 konu
    usta bence hic baslama, cünki vücüt daha gelismemis senin ayni benimki gibi bende 16-17 yasindayim bende her iki günde bi 1 saat trainin yapiyodum ama kollarim maaf oldu hep yirtik bilsem hic yapmazdim

Tecrübeli Üye _O-G_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Tesekkür etmis
    222
    Tesekkür almis: 236 -> 70 konu
    Alıntı hakan38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta bence hic baslama, cünki vücüt daha gelismemis senin ayni benimki gibi bende 16-17 yasindayim bende her iki günde bi 1 saat trainin yapiyodum ama kollarim maaf oldu hep yirtik bilsem hic yapmazdim
    arkadas nasil yirtik? ben 6 aydir yapiyorum, bende öyle birsey yok, yavas yavas gelisiyor.

yoksa krem kullanmadan mi yaptin?

Tecrübeli Üye hakan38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ....
    Tesekkür etmis
    1,382
    Tesekkür almis: 1,460 -> 541 konu
    Alıntı _O-G_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadas nasil yirtik? ben 6 aydir yapiyorum, bende öyle birsey yok, yavas yavas gelisiyor.

yoksa krem kullanmadan mi yaptin?
    evet krem kullanmadim, yaptim bi öküzlük. Aceba cagresi varmi bundan kurtulmanin ? Doktarada gidemedim bi türlü zaman olmuyo, ayagimida sakatladim futbolda, okul derdi hersey üst üste geldi.

Tecrübeli Üye DJEngin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    emirdagli in the house
    Tesekkür etmis
    13
    Tesekkür almis: 4,837 -> 617 konu
    genc arkaradasimiza bende bir tavsiyede bulunuyum sakin sakin haplar almasin!!!! o yasdayken bende oyle hevesliydim hata benim arkadaslarim hap la da yapiyorlardi ama hap saglik acinsindan cok ama cok tehklikeli damarlarin dugumlemesine kadar gidiyor ve cigerleri maf ediyor!!! hap alarak kas li olanlarin aslinda kas li olmadiklari ortada cunku onlarin yuzde doksaini su dan olusuyor cunku hap felan aldiginda suyu cok icmen gerekiyor

benden sana tavsiye oyle bir kac ayda kas gelistiremesin antramanlini duzenli sekilde yap kosuya cik kolarini calistir karin kaslarini calistir bunu her gun duzgun program li yap bir kasin gelismesi icin nerde baksan 2-3 sene sonra ortaya cikiyor oyle hemen bir halter kaldirayim ciksin diye birsey yok

Tecrübeli Üye DeliBalta38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tesekkür etmis
    94
    Tesekkür almis: 291 -> 43 konu
    HMM bence fitnesse ehliyet alinca basla boyun ilerlemeye bilir evde sit up, liegestütze onlardan yap sonra bol bol yüz sonra yürüyüs ve kosu onlar da iyi bende düsünüyorum fitness ama nezaman isde benim de daha yasim 15 kilom 75 boy 1,83
    bekliyim mi beklemiyim mi onu düsünüyorum google de birseye bakdim adam yanlis harketler yapmis gögüsleri hühnertitten
    olmus : I neyse ben bekliyim en iyisi biraz daha

Tecrübeli Üye
    Tesekkür etmis
    865
    Tesekkür almis: 902 -> 295 konu
    bu ne kremi?
    Hanteln ilen ugrasinca krem gerekmiyor herhalde degil mi?

Tecrübeli Üye galaxien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tesekkür etmis
    711
    Tesekkür almis: 2,440 -> 1,467 konu
    Arkadaşım kasların gelişmesiyle neyi ne kadar kastediyorsun?

Normal atletik sağlıklı ve doğal olan bir vücutsa amacın sistemli olarak haftada 3 gün en az 2 Saat çalışman gerek ve gözle görülür bir gelişmeye şöyle 2 yılda ulaşırsın.
    Extra bir gıda almana gerek yok yanlızca yediğin yemeklerin Eiweis, Fett ve Kohlenhydrat değerlerini bilinçli bir şekilde alman gerekiyor. Kutularda satılan konzentratlar Firmalara iyi para kazandırıyor.

O gördüğün herküller o vücuda doğal yollarla sağlıklı bir şekilde ulaşmıyorlar,yıllarca çalışıyorlar ve o görüntüyü korumak için ömür boyu çalışmaları gerek. Bıraktıkları anda tttssssssssssssssss ve ileri yaşlarda, hatta genç yaşalarda bir sürü sağlık problemleri başlıyor.

Tecrübeli Üye erhan__79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    fethiye caddesi
    Tesekkür etmis
    175
    Tesekkür almis: 759 -> 488 konu
    sana bu aleti tavsiye edebilirim

http://www.interspor.com/html/kondisyon-urun.php?id=269

bende bunun bi benzeri var bunda ayak calistirma yeri yok gerci benimkinde var ve ilk baslarda 100 tane anca cekiyordum simdi ard arda 1000 tane cekiyorum ve tek bir hareketler omuz kol karin kaslarin hepsini calistiriyor ve gercekten ise yariyor.mekik sinav felan hic ugrasma bu aleti al günde yarim saat calis yediklerinede dikkat et bak goreceksin vucudun sekle girecek ama kendinide fazla zorlama yasin genc

Tecrübeli Üye Gökhan50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Duisburg // Nevsehir
    Tesekkür etmis
    2,066
    Tesekkür almis: 1,091 -> 451 konu
    Arkada$lar böyle sporlarda Sabr cok önemlidir,
    ben kendim 12 aydir Fitness salonuna gidiyorum 4 aydir haftada 3 kere planli daha yeni yeni cikmaya ba$liyor.
    benim ya$imda daha 17. Cohu büyüklerim diyorki erken ba$lamani avantaj olarak kullanmak istiyorsan güzel bir masse yap ondan sonra muskel kolay

Herkeze Spor hayatinda ba$arilar,
    Sabr sporun altin kuralidir...

S&S
    Gökhan50

Tecrübeli Üye
    Tesekkür etmis
    865
    bugün 5 kg´lik hanteln´ler ilen 30 dakika yaptim, ellerim agridi. Kollarim agrimadi, ellerim agridi.

Su krem neyin nesidir? ismi vs.?

saygilar

Tecrübeli Üye RS-Kartal74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tesekkür etmis
    1,282
    Tesekkür almis: 1,127 -> 313 konu
    Bende merak etdim bu kremi .Yakinda bende baslamayi düsünüyom ama bize yakinda ucuz ve güzel bir salon bulursam. Seneler önce boxa gidiyordum ama simdik eser kalmadi ozamanlardan sadece technik kaldi .

VIP kehleti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tesekkür etmis
    144
    Tesekkür almis: 3,536 -> 2,744 konu
    slm.
    O yaşta elindeki 12 kiloluk halterler yeterli. Amaç sadece vucudu kaslı göstermekse hiç tavsiye etmem. Ama sağlıklı atletik bir vucud ise isteğin spor spor spor bunları eksik etmeyeceksin.

Eğer vücud geliştirip de iki adım yürümek istemeyenlardensen sana tavsiyem bunu yapma. Sporun hertürlüsünü yaparak kas yapabilirsin. yaptığın herşeyi belli süreler içerisinde artırarak yapmalısın . Spor sayılacak en ufak bir çalışmayı şimdi yorgunum diyerek geri çevirmemelisin.

Bir yere gitmek hızlı ve yürüyerek. Çok katlı bir binaya çıkmak.(Asansörle değil merdivenle) Ağır birşeyler taşımak.Arkadaşlar arasında Basketbol-voleybol-futbol gibi aktiveleri "Bu vücudu geliştirmiyor kasları şişirmiyor" diyerek geri çevirmemelisin. Yaktığın enerjiyi yemeğini sağlam yiyerek geri yüklemek. (Sana bir sonraki spor aktivesi için gerekli olacak yoksa yaktığından az yersen kas yapmaz zayıflarsın)

Kaslarında değişiklik hissetmeye başladığında kaslarını hareketlerle zorlayarak(kendine zarar vermeden) kendini daha da geliştirebilirsin.

Sporda devamlılık önemlidir. Birçok insan Evine birçok alet alır. spor yapmak için ama bir yerde usanıp yapmamaya başlar. Bazıları bunu aşabilmek için spor salonlarına yazılır.

Birkaç kişiden duyduğum. "Evde birçok alet var ama hiçbirini kullanmıyorum. Spor salonuna yazılınca Param kaynamasın diye gelmem gereken günlerde mutlaka gelirim.Sporumu yaparım" diyorlar.

Bir de sakın olaki İlaç filan kullanma. Sana iyi şanslar.

21. Beceriksiz bu yararli mesaj icin kehleti arkadasa tesekkür etmekte:

Tecrübeli Üye
    Tesekkür etmis
    865
    kehleti hocam gercekten cik güzel yorumlamissiniz genel olaraktan.

Sizi biz en iyisi Elektronik islerinden(bölümünden) bu bölüme transfer edelim, ne dersiniz

Saygilar

Tecrübeli Üye BaD_B0y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tesekkür etmis
    95
    Tesekkür almis: 101 -> 31 konu
    ben 17 yasindayim 1.87 ve 103 Kg 1 senedir fitnesse gidiyorum ve hergün patades, makarna ve pilav yiyiorum.... arkadaslarin dedigi gibi en güzeli fitnessstudio eyer gidemiyorum diyorsan en güzeli (liegestützen, sit ups)....

Ama kilo almak istiyorum diyorsan bence en saglikli sekilde Patades, pilav, makarna ama yok yetmiyo diyorsan Kreatin kulan ... Gercekten faydasi var yani (bende kulanmistim kilo almak icin)